محل تبلیغات شما
پله های رسیدن به عشق خالق، عشق بلاعوض به مخلوقین اوست

کمک راهنمای محترم خانم اعظم :

وجود هیچکس غم ها را از بین نمی برد اما کمک می کند با وجود غم ها محکم بایستیم، درست مثل چتر خوب که باران را متوقف نمی کند ، اما کمک می کند آسوده زیر باران بایستیم .

ابرها به آسمان تکیه می کنند، درختان به زمین و  انسان ها به مهربانی یکدیگر .

گاهی دلگرمی یکی چنان معجزه می کند که انگار خدا در زمین کنار توست .

چه زیبا و دلنشین در گوشه ی قلبم نشستی. چه زیبا حرفهایت بر دلم نشست ، تمام وجودم سرشار از مهربانیت شده و صدای باران محبتت را می شنوم که بر کویر دلم می بارد. دیگر در دلم سرابی وجود ندارد که مدام برای یافتن آب به این سو و آن سو بروم.

دیگر دوران سراب زندگیم به خواست قدرت مطلق و مهربانی تو عزیز به پایان رسیده است، دیگر صدای زنده شدن و پر آب شدن آبشار زندگیم را می شنوم.

امیدوارم بهترینها در زندگیتان نصیبتان شود.

به اطلاع همسفران عزیز می رسانیم روز دوشنبه 12 آبان ماه 1399 در کارگاه آموزشی همسفران ، مراسم تجلیل از کمک راهنمای محترم سرکار خانم اعظم برگزار می گردد.

از طرف مسؤلین و کلیه اعضای شیخ بهایی از کمک راهنمای محترم سرکار خانم اعظم تشکر و قدردانی می کنیم و برایشان آغازی جدید آرزومندیم.

گزارش لژیون مجازی روز سه شنبه تاریخ ۹۹/۱/۲۶

سیدی سرنوشت از آقای مهندس دژاکام

در باب دستور جلسه وادی هشتم و تاثیر آن روی من نوشته شده توسط خانم فرشته

اعظم ,محترم ,کند ,خانم ,راهنمای ,، ,خانم اعظم ,راهنمای محترم ,کمک راهنمای ,می کند ,از کمک ,راهنمای محترم سرکار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید قیمت ماهیتابه قالبمه دیگ کودکانه بچه گانه داخل عروسکی فانتزی 2021 ثبت لوگو - ثبت برند لاتین خدمات فنی دلفان سرویس زندگی در تابوت سفـیـر عِـشـق از دمــشــق downhatjeobhag فروشگاه اینترنتی مارکت شاپ salzconslicon مسجد المهدی ناجی اباد.. نابترینها